Cadouri de Secret Santa

Cadouri de Secret Santa

Cadouri de Secret Santa

Cadouri de Secret Santa

 

          Se apropie Craciunul! Cea mai frumoasa perioada din an dar, pentru multi, si cea mai stresanta. In luna decembrie, goana dupa cadouri este “la ea acasa”. Desigur ca bucuria ce ne-o transmite Craciunul paleste in fata tuturor celorlalte motive stresante. Pentru ca acum lumea e mai buna si totul devine mai frumos si mai colorat.

Dar ce se intampla cand avem de facut atatea cadouri celor dragi noua, incat ramanem fara inspiratie? Pentru ca…sa recunoastem…se intampla si asta! De multe ori, clienti, prieteni, cunostinte, ne-au spus ca au nevoie de un cadou pentru Secret Santa si ne-au cerut sfaturi. Ei bine, anul acesta, Fluturas iti poate face cele mai frumoase (si de efect!) recomandari. Suntem convinsi ca o sa incante privirile si simturile tuturor.

          La Fluturas gasiti cele mai dulci si colorate idei de cadouri. Personalizate sau standard, va ajutam sa alegeti ce e mai potrivit pentru voi! Astfel ca am creat 2 din cele mai indragite categorii ale noastre: ciocolata si felicitari.

Ciocolata

      Ciocolata disponibila este pe 3 variante: ciocolata mica, ciocolata medie si ciocolata mare. Desigur ca avem variante standard (dintre ciocolata disponibila pe site-ul nostru cu etichete extrem de dragute, realizate complet de catre echipa noastra), sau variante personalizate cu orice doriti – poza, text, design, idei unice.

In functie de stoc, ciocolata poate sa fie cu lapte, menta, ciocolata 55% cacao sau caramel sarat, aleasa aleatoriu, cu staniol auriu. Oricare dimensiune de ciocolata poate fi personalizata. Dar, va recomandam cu toata caldura si variantele standard, disponibile pe site-ul nostru. O sa fiti incantati de calitatea premium si de gustul absolut delicios.

Dintre cele mai solicitate produse, va putem recomanda cateva: Ciocolata mica Sarbatori fericite, Banuti de ciocolata Renul Amuzant, Pachet ciocolata "Craciun cu cei dragi". In privinta ciocolatei medii, Ciocolata Om de zapada cu fular, Ciocolata Om de zapada sau Ciocolata Renul lui Mos Craciun este cea mai cautata. Desigur ca si ciocolata mare e apreciata si ne bucuram mereu ca varianta personalizata iese perfect din tipare si va incanta constant.

Felicitari

          Felicitarile de Craciun reprezinta o alegere de suflet. Cu design-ul realizat complet de catre echipa noastra, ne mandrim cu ele si vi le trimitem cu drag in comenzile voastre. An de an lucram pentru a va prezenta noi variante superbe, si anul acesta putem afirma ca avem cele mai frumoase felicitari. Desigur ca le veti primi impreuna cu un plic colorat si un sticker. Felicitare - Fulg de nea auriu, Felicitare Craciun fericit, dragi copilasi, Felicitare - Craciun de poveste, Felicitari de Craciun O Brad Frumos, Felicitari de Craciun Happy Rudolf, Felicitare Craciun - Turta Dulce, sunt perfecte pentru colegi la birou, pentru cadouri de Secret Santa sau pentru oricine. Pentru ca, niciun cuvant transmis din inima nu se va demoda.

Ne bucuram ca majoritatea comenzilor primite in aceasta perioada contin cele 2 produse mult-iubite de catre noi. Vi le recomandam cu mare drag! Comandati cat de repede, pentru ca aceste cadouri sa ajunga la timp pentru Mos Nicolae sau Mos Craciun.