cioco fluturas

Ce produse gasiti pe site-ul nostru www.fluturas.net?

Ce produse gasiti pe site-ul nostru www.fluturas.net?

Ce produse gasiti pe site-ul nostru www.fluturas.net?

            Suntem bucurosi ca ne alegeti mereu si ca sunteti multumiti de calitatea produselor noastre! Ce produse gasiti pe site-ul nostru www.fluturas.net? Ei bine, in randurile de mai jos dorim sa revizuim principalele categorii de produse disponibile.

            Indiferent ca alegeti plicuri, ceara, sigilii de alama standard sau personalizate, panglici, hartie de matase sau alte accesorii, dorim sa va reamintim ca toate aceste produse sunt impachetate cu grija si meticulozitate de catre echipa Fluturas. Suntem mandre sa reprezentam compania cu cele mai variate, colorate si numeroase astfel de produse din Romania. Si ca, pe zi ce trece, clientii sunt tot mai numerosi.

            Astfel, suntem furnizori pentru firmele care fac invitatii de nunta, invitatii de botez. Plicurile noastre se comanda in cantitati mari, nelipsind din comenzile zilnice. Incercam mereu sa ne aprovizionam cu noi nuante in trend si sa avem cat mai multe variante disponibile. Plicurile colorate se gasesc in multe dimensiuni precum: plicuri pentru cartile de vizita 82x113 mm, plicuri pentru invitatiile de nunta C6, I8, 130X130 mm sau 155x155 mm. Mai avem si plicuri pentru bani DL sau plicuri pentru alte vouchere / gift-cards, C5.

In plus, am adus pentru clientii nostri si plicuri realizate manual de catre echipa. Plicurile handmade sunt de 2 dimensiuni, C6 si I8, diverse nuante.

            Acum e la moda sa sigilam plicurile pentru invitatii de nunta, spre exemplu, cu sigilii de ceara. De aceea, va punem la dispozitie diverse modele de sigilii de alama standard (25 mm), sigilii semi-personalizate sau personalizate. Sigiliile semi-personalizate se regasesc pe site cu design-uri realizate de echipa noastra, cu diverse initiale. In timp ce sigiliile personalizate sunt cel mai des folosite de catre companii la diverse documente, invitatii, pentru o nota de unicitate.

            Ceara este o parte importanta a comenzilor voastre. Si ne bucura acest fapt, de aceea in prezent dispunem de aprox. 30 nuante de ceara disponibile. Nuante pastelate sau vibrante, pe toate le avem.

            Panglica e din ce in ce mai cautata de catre clientii nostri. Fie ca vorbim despre panglica de catifea, panglica dublu-satinata, panglica satinata sau argintie / aurie, e folosita pentru accesorizarea invitatiilor de nunta sau a diverselor cutii.

            Hartia de matase extrem de comandata si aceasta, se foloseste pentru impachetare si pentru a conferi o nota de eleganta produselor. Se muleaza perfect in orice cutie si lasa impresia unui cadou special, a unei surprize. Desigur ca numeroasele comenzi ne-au facut sa realizam ca e nevoie de intregul paletar de culori, asadar le gasiti disponibile pe toate pe site-ul nostru.

            Ciocolata disponibile e in 3 variante – mica, medie sau mare, ori banuti de ciocolata. Va asiguram de calitatea sa, dar si de gustul extraordinar. Avem modele de ciocolata cu design standard, dar si personalizat. Daca doriti sa bucurati clientii cu diverse mici-cadouri sau atentii, aceasta ciocolata e perfecta!

            In categoria accesorii puteti gasi sfoara iuta/bumbac, snur colorat (alb-rosu, alb-verde, alb-negru), baloane, stickere/timbre, pistol pentru ceara. Aceste produse se pot folosi in proiectele handmade, pentru diverse evenimente, aniversari. Felicitarile sunt parte importanta din aceasta categorie, fiind create in intregime de catre echipa noastra. Astfel, avem Felicitari de Craciun sau Felicitari cu mesaje de primavara. Destinatarul va fi incantat de acest gest, de cuvintele din suflet pe care le va gasi scrise pe felicitare.

           Din acest articol, ati aflat ce produse gasiti pe site-ul nostru www.fluturas.net, si ne bucuram mult ca ne onorati cu comenzi constant. Va apreciem pe toti in parte si ne bucuram sa fim parte din povestea voastra.