fluturas paper srl

Ce puteti gasi in magazinul nostru online – FLUTURAS.NET?

Ce puteti gasi in magazinul nostru online – FLUTURAS.NET?

       Ce puteti gasi in magazinul nostru online – FLUTURAS.NET?

        Ne bucuram ca sunteti clientii nostri si va multumim! De atatia ani sunteti alaturi de noi si datorita acestui fapt incercam constant sa fim mai buni, sa va bucuram cu si mai multe produse.

        Astfel, in continuare o sa trecem in revista categoriile de produse pe care le puteti gasi la Fluturas. Indiferent ca aveti o afacere in domeniul evenimentelor, ca realizati invitatii de nunta sau de botez, ori va ajutati prietenele sau sunteti parte activa din propriul eveniment, realizandu-va voi insiva papetaria, la noi puteti gasi: plicuri, ceara, sigilii de alama, sigilii personalizate, panglica, hartie de matase, ciocolata, felicitari, accesorii.

Asadar, ce puteti gasi in magazinul nostru online – FLUTURAS.NET?

          Plicurile – suntem mandri ca Fluturas.net e compania cu cele mai multe categorii de plicuri si cele mai colorate de pe piata romaneasca. Avem atat plicuri de fabrica, colorate, cat si plicuri handmade, realizate manual de catre echipa noastra, le puteti vedea pe toate aici: https://fluturas.net/collections/plicuri-colorate

Plicurile colorate sunt pe diverse dimensiuni: C6, I8, DL, 82x113 mm, 130x130 mm, 155x155 mm, C5. Va garantam ca la noi veti gasi plicuri la cele mai bune preturi. Iar cele handmade sunt plicurile dintr-un carton mai gros, pe o varietate mai redusa de nuante si dimensiuni: C6 si I8. Plicurile pot fi folosite pentru invitatiile de nunta, plicuri pentru bani, plicuri pentru felicitari, plicuri pentru vouchere sau gift card-uri.

          Ceara – avem aprox 30 nuante disponibile de ceara pe site-ul nostru. De la nuante pastelate la cele mai vibrante sau inchise, intregul paletar il puteti gasi la noi. Ceara se foloseste la realizarea sigiliilor de ceara, o avem sub forma de batoane, si poate sa sigileze orice plic, felicitare sau document important. Toate nuantele de ceara le gasiti aici: https://fluturas.net/collections/ceara

          Sigiliile – sunt standard, cu modele precum Rozmarin, Fluturas, Inimioara, Copac, Ramurele, Creanga de Maslin, si altele. Acestea sunt din alama, avand dimensiunea de 25 mm. De asemenea, putem sa va ajutam si cu sigilii semi-personalizate (cu initiale, potrivite mirilor) sau cu sigilii personalizate. Diverse companii isi creeaza astfel de sigilii de alama pentru o nota de unicitate si inovatie afacerilor sale. https://fluturas.net/collections/sigilii-stampile

          Panglica - e printre cele mai apreciate produse de pe site-ul nostru. Avem panglici dublu-satinate, satinate, de catifea, pe diverse culori si dimensiuni. Gasiti la noi si ata aurie/argintie, snur auriu/argintiu ori panglica aurie diverse dimensiuni. Toate panglicile le gasiti pe acest link: https://fluturas.net/collections/panglica-snururi-sfoara-ata

          Hartie de matase – perfecta pentru impachetarea coletelor sau a produselor voastre. Si la aceasta categorie ne putem mandri cu nuante din cele mai diverse si mai speciale. Ne bucuram ca e atat de apreciata de catre clientii nostri care o comanda mereu! Puteti comanda hartia de matase de aici: https://fluturas.net/collections/hartie-de-matase

          Ciocolata – apreciata de clienti pentru calitatea si gustul sau, o puteti descoperi aici https://fluturas.net/collections/ciocolata-personalizata. Avem atat modele standard, cat si posibilitatea de realizare a design-ului dorit, pe 4 categorii: banuti de ciocolata, ciocolata mica, medie si mare. Ciocolata poate fi daruita in semn de multumire clientilor vostri, cat si ca marturie de nunta. 

          Felicitari – o colectie creata pas cu pas de catre echipa noastra, unde puteti gasi felicitari de Craciun mai ales, dar si felicitari de primavara, de “La multi ani”, pentru toti cei dragi voua, si se pot comanda direct aici: https://fluturas.net/collections/felicitari

          Accesorii – un magazin online nu putea sa nu aiba si aceasta categorie. De la sfoara iuta / snur bumbac, la stickere/timbre, baloane de petrecere sau flori de bumbac, pe toate le avem. Se pot comanda aici: https://fluturas.net/collections/accesorii-petrecere

         Va asteptam la cumparaturi pe fluturas.net, magazinul online unde veti gasi papetaria potrivita pentru evenimentul vostru mult-asteptat!