Plicuri realizate manual/ plicuri handmade

Plicuri realizate manual / plicuri handmade

Plicuri realizate manual / plicuri handmade

Plicuri realizate manual/ plicuri handmade        

                Dintotdeauna, echipa Fluturas.net s-a remarcat prin inovatie, unicitate, indrazneala si curaj. Ne-am dorit sa aducem pe piata produse de calitate, produse care sa va ajute pe voi, clientii nostri, in realizarea celor mai frumoase evenimente. Pentru ca adevarata bucurie sta in lucrurile mici. Ne-am dorit ca orice comanda sa surprinda, sa fie speciala si detaliile sa faca diferenta.

Orice invitatie la un eveniment – fie ca vorbim despre o invitatie de nunta, invitatie de botez, invitatie la petrecerea companiei unde lucrezi sau invitatie la o iesire -  merita sa fie ambalata corespunzator. Iubim evenimentele, iar produsele noastre va ajuta sa creati amintiri de neuitat! Gandindu-ne la unicitatea unui eveniment, am realizat ca avem nevoie ca invitatiile sa fie din categoria cea mai buna, astfel ca am creat categoria plicuri realizate manual / plicuri handmade.

Ce e diferit la plicurile realizate manual / plicurile handmade fata de celelalte si de ce ne plac asa mult? Ei bine:

  • cartonul din care sunt realizate e unul diferit, mai tare la atingere in comparatie cu plicurile standard (grosime 150 gr);
  • avem posibilitatea sa va furnizam nuante mate sau sidefate;
  • sunt plicuri realizate manual, plicuri handmade, facute pas cu pas de catre echipa noastra;
  • nuantele sunt dintre cele mai placute si garantat o sa le indragiti si voi;
  • inchidere cu clapeta in V.

           In privinta plicurilor realizate manual, acestea se pot regasi pe site la categoria PLICURI REALIZATE MANUAL/ HANDMADE. Avem 2 dimensiuni disponibile – C6 (114 x 164 mm) si I8 (133 x 184 mm), dimensiunile cele mai cautate cand vine vorba despre invitatiile de nunta sau botez. De retinut este ca aceste plicuri realizate manual / plicuri handmade nu au lipici pentru inchidere, noi va sugeram sa le inchideti cu un sticker sau cu un sigiliu de ceara, arata superb!

Am realizat cat de mult iubiti si voi aceste produse, uitandu-ne la comenzile primite. Zilnic, avem comenzi care contin zeci de astfel de plicuri si ne bucuram enorm!

Cea mai solicitata nuanta este VERDE PADURE - Plic Verde Padure C6 handmade sau Plicuri Verde Padure i8 handmade. Indiferent de dimensiunea dorita, va garantam ca invitatia de nunta va arata absolut minunat cu aceasta culoare de plic. Mai ales daca adaugati un sigiliu semipersonalizat cu initialele voastre realizat din ceara bronz sau ceara auriu antichizat.

Pentru cei care isi doresc o nuanta maslinie, VERDE OLIVE e clar ceea ce cautati - Plic Verde Olive C6 handmade sau Plic Verde Olive i8 handmade. Carton mai tare la atingere, usor texturat, este alegerea perfecta cu o invitatie de nunta din colectia Greenery sau Florals. Recomandam un sigiliu cu ceara bronz sau ceara cupru. Veti surprinde placut orice viitor participant la eveniment.

Bineinteles ca avem si varianta sidefata - Plic Verde Olive Metalizat I8 handmade sau Plic Verde Olive Metalizat C6 Handmade, iar aici va recomandam o invitatie Luxury, pentru ca plicul o impune.

Sau poate doriti un plic care sa se potriveasca unei invitatii din colectia Fairytale sau Luxury. Ei bine, plicul VERDE MOSS trebuie sa fie alegerea voastra - Plicuri Verde Moss C6 handmade sau Plicuri Verde Moss I8 handmase. Un verde inchis, elegant, o nuanta care arata absolut senzational cu sigiliile de ceara in nuante de ceara bronz, ceara cupru, ceara auriu.

Iar daca va place acea nuanta de verde pastel, clar trebuie ales plicul VERDE MATCHA - Plic Verde Matcha C6 handmade sau Plic Verde Matcha i8 handmade.

                Adoram sa realizam aceste plicuri. Dar cel mai mult ne place sa le accesorizam cu sigilii de ceara, diverse panglici, flori – lavanda, floarea miresei. Reprezinta colectia Premium din portofoliul nostru in ceea ce priveste plicurile. Un eveniment atat de unic si special precum nunta merita o invitatie la fel de speciala.

                Plicurile realizate manual / plicurile handmade sunt colectia premium din portofoliul Fluturas.net, dimensiune C6 sau I8, nuante unice si extrem de indragite de catre clientii nostri. Realizate pas cu pas de echipa noastra!